Aktualności

Oferta pracy – konserwator urządzeń elektrycznych

Zakład Usług Komunalnych Gminy Dębno ogłasza nabór na stanowisko:
konserwator urządzeń elektrycznych

Główne obowiązki:
a. Prowadzenie przeglądów instalacji i urządzeń elektrycznych oraz sterowniczych, usuwanie stwierdzonych usterek, kontrola urządzeń zasilanych energią elektryczną na terenie oczyszczalni ścieków oraz przepompowniach ścieków;
b. obsługa, prowadzenie prac konserwacyjnych urządzeń oczyszczalni ścieków oraz obiektów wchodzących w skład węzła technologicznego oczyszczalni ścieków, usuwanie usterek oraz awarii, montaż urządzeń pracujących w oczyszczalni oraz przepompowniach ścieków, sprawdzanie skuteczności oczyszczania, konserwacja urządzeń sterowniczych.

Wymagania minimalne:
• wykształcenie zawodowe;
• uprawnienia elektroenergetyczne potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym typ E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji:
– urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV;
– urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV;
– zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW;
– elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym;
– aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji; sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji;
• uprawnienia elektroenergetyczne potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym typ D uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru;
• podstawowa znajomość obsługi komputera;
• stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku;
• posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
• niekaralność za przestępstwa umyślne;
• nieposzlakowana opinia;
• predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, rzetelność, umiejętność organizowania czasu pracy na stanowisku, punktualność, dokładność, dyspozycyjność;
• prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:
• doświadczenie zawodowe.

Zatrudnienie:
• na podstawie umowy o pracę, pełny etat, praca zmianowa;
• od grudnia 2021r.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
a. Podanie o pracę – list motywacyjny;
b. życiorys-curriculum vitae;
c. kserokopie świadectw potwierdzających wykształcenie;
d. kserokopie posiadanych świadectw kwalifikacyjnych elektroenergetycznych;
e. kserokopie świadectw pracy potwierdzających doświadczenie zawodowe;
f. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO));
g. oświadczenie o niekaralności;
h. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.

Informacje dodatkowe:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 17.12.2021 r. osobiście w biurze Zakładu Usług Komunalnych Gminy Dębno Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno, pok. 5 (w godz. poniedziałek 7:30–16:30 wtorek–czwartek 7:30–15:30 piątek 7:30 – 14:30) lub przesyłać drogą pocztową, w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko konserwator urządzeń elektrycznych” na adres: Zakład Usług Komunalnych Gminy Dębno Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno.

Aplikacje, które wpłyną do Zakładu Usług Komunalnych Gminy Dębno po upływie terminu do składania dokumentów nie będą rozpatrywane.

Po upływie terminu składania dokumentów nastąpi ich weryfikacja pod względem formalnym i wstępna ocena. Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

O dokładnym terminie przeprowadzenia w/w rozmów kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.