Aktualności

Oferta pracy – konserwator urządzeń kanalizacyjnych

Zakład Usług Komunalnych Gminy Dębno ogłasza nabór na stanowisko:
konserwator urządzeń kanalizacyjnych

Główne obowiązki:
1) obsługa, prowadzenie prac konserwacyjnych urządzeń oraz obiektów wchodzących w skład węzła technologicznego oczyszczalni ścieków, usuwanie usterek oraz awarii,
2) kontrola procesu technologicznego oczyszczania ścieków oraz wykonywanie codziennych czynności eksploatacyjnych w zakresie: pobór próbek i ocena stanu ścieku oraz osadu czynnego, usuwanie nadmiaru produktów oczyszczania mechanicznego, odczytywanie wskazań przyrządów kontrolno-pomiarowych, wpisów do dziennika eksploatacyjnego, obsługa prasy taśmowej do odwadniania osadu,
3) prowadzenie prac związanych z właściwą eksploatacją sieci kanalizacyjnej i studni w celu utrzymywania ich w sprawności.

Wymagania minimalne:
• wykształcenie zawodowe;
• podstawowa znajomość obsługi komputera;
• stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku;
• posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
• niekaralność za przestępstwa umyślne;
• nieposzlakowana opinia;
• predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, rzetelność, umiejętność organizowania czasu pracy na stanowisku, punktualność, dokładność, dyspozycyjność;
• prawo jazdy kat. B.

Zatrudnienie:
• na podstawie umowy o pracę, pełny etat, praca zmianowa.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
a. Podanie o pracę – list motywacyjny;
b. życiorys-curriculum vitae;
c. kserokopie świadectw potwierdzających wykształcenie;
d. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO));
e. oświadczenie o niekaralności;
f. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.

Informacje dodatkowe:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 31.08.2021 r. osobiście w biurze Zakładu Usług Komunalnych Gminy Dębno Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno, pok. 5 (w godz. poniedziałek 7:30–16:30 wtorek–czwartek 7:30–15:30 piątek 7:30 – 14:30) lub przesyłać drogą pocztową, w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko konserwator urządzeń kanalizacyjnych” na adres: Zakład Usług Komunalnych Gminy Dębno Wola Dębińska 240, 32-852 Dębno.
Po upływie terminu składania dokumentów nastąpi ich weryfikacja pod względem formalnym i wstępna ocena. Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

O dokładnym terminie przeprowadzenia w/w rozmów kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.